استخراج ابری بیتکوین

سرمایه گذاران علاقه مند به سرمایه گذاری در حوزه ماینینگ در قالب قراردادهای دو جانبه با هش بازار میتوانند اقدام به کسب درآمد از این حوزه نمایند.

در این نوع قرارداد، کلیه فعالیت های اجرایی از صفر تا صد به مجموعه هش بازار واگذار می گردد و سرمایه گذاران به دور از دغدغه های اجرایی اقدام به کسب درآمد از صنعت ماینینگ می نمایند.

بهره برداری از ماینینگ با بالاترین بازده ممکن

 

ورود به صنعت ماینینگ به صرف اتصال دستگاه ها به برق و راه اندازی آنها یعنی عدم در نظر گرفته شدن بازده فعالیت. برای دستیابی به بالاترین بازده ممکن، هش بازار اقدام به طراحی زیر ساخت مناسب، تامین انرژی الکتریکی با قیمت مناسب، طراحی و راه اندازی سیتم های خنک کننده، نصب تجهیزات حفاظتی در مقابل رطوبت و گرد و غبار، بهره برداری از سیستم های مانیتورینگ و کنترل دستگاه ها و تجمیع دستگاه ها در استخر مناسب، می نماید.

تجمیع پردازش ماینرها، درآمد بیشتر

 

تجمیع سهم پردازشی دستگاه ها استخراج با یکدیگر اهمیت بسزایی در مجموع درآمد کسب شده دارد. این اهمیت زمانی خود را به خوبی نشان میدهد که میزان درآمد بدست آمده توسط یک ماینر به تنهایی یا مجموعه ای از ماینرها در یک مزرعه با اندازه کوچک با خروجی یک مزرعه استخراج در اندازه بزرگ مقایسه میگردد. مزارع ماینینگ هش بازار در اندازه بزرگ موجب تجمیع قدرت پردازشی تعداد قابل توجه ای از دستگاه های استخراج و افزایش درآمد میگردد

هزینه پایین، بازگشت سرمایه قابل توجه

 

فعالیت و سابقه ی هش بازار در مورد راه اندازی مزارع ماینینگ، این مجموعه را از دیدگاه فنی برای بهره برداری از این صنعت در حد ایده آل آماده کرده است. افزون بر این اعتماد سرمایه گذاران علاقه مند به ماینینگ در مورد واگذاری سرمایه خود به این مجموعه جهت بهره برداری از این صنعت و ایجاد مزارع در مقیاس بزرگ موجب کاهش هزینه های بالاسری شده است.

امکان ایجاد زیر ساخت در اندازه ی بزرگ

 

هش بازار، به تناسب میزان تمایل سرمایه گذار برای سرمایه گذاری در صنعت ماینینگ، بدون وجود محدودیت، اقدام به گسترش مزارع ماینینگ موجود یا ایجاد مزارع ماینینگ جدید می نماید.

 

بهینه سازی زنجیره تامین بهره برداری از صنعت ماینینگ

 

جهت بهره برداری از صنعت ماینینگ، نیاز به سخت افزارهای خاصی است. هش بازار پس از انتخاب بهترین نوع دستگاه در هر زمان، اقدام به تامین آن از فروشندگان داخلی و خارجی مینماید.

دسترسی به منابع کافی انرژی

 

صنعت ماینینگ، به عنوان صنعتی با  انجام محاسبات ریاضی با حجم بالا، نیازمند سخت افزارهایی است که تکیه بر مصرف انرژی الکتریکی در اندازه قابل توجه دارد.

هش بازار با فراهم کردن منابع مناسب تامین انرژی الکتریکی، آماده تامین خوراک برق در اندازه بزرگ است.

مزارع ماینینگ، زمین یا کانتینر؟

 

هش بازار اقدام به بهرهبرداری از مزارع ماینینگ، در کانتینرهای امن، قابل حمل در مکان های مناسب و با اشغال فضای کمتر و چگالی دستگاه بیشتر نسبت به مزارع ماینینگ در زمینهای صنعتی و کشاورزی مینماید.

 

مکان مناسب و امنیت بالا، حفاظت از تجهیزات

 

هش بازار اقدام به بهرهبرداری از مزارع خود در مکانهای مناسب و با در نظر گرفتن مسائل امنیتی برای ایمن نمودن مزارع از سرقت تا حملات الکترومغناطیس نموده است.

ماینینگ، یک فعالیت خانگی و خرد یا یک فعالیت صنعتی در اندازه بزرگ

 

علی رغم پیش فرضهای شکل گرفته در مورد ماینینگ، این فعالیت به هیچ عنوان یک فعالیت خرد با فراهم کردن تعدادی دستگاه نیست. ماینینگ یک فعالیت صنعتی است. صنعتی با خوراک مشخص و درآمد بیتکوینی حاصل از بهره برداری از تجهیزات. تا زمانی که خوراک انرژی الکتریکی تامین نگردد یا بهره برداری درست و با بازده بالا از تجهیزات صورت نگیرد، عملا ماینینگ به معنای واقعی کلمه با سودآوری حداکثری برای سرمایه گذار این حوزه محقق نشده است.

افزون بر این، ماینینگ باید به عنوان یک صنعت در میان سایر صنایع جایگاه خود را بدست آورد. اقدام به ماینینگ در منازل، کارگاه ها یا مزارعی در اندازه  خرد، یعنی تقویت نگاه منفی نسبت به این صنعت با توجه به ضررهای ناشی از آن در سطح کلان کشوری.

 

صنعت ماینینگ، راه سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال

 

سرمایه گذاری در صنعت استخراج ارزهای دیجیتال، یکی از راه های کسب درآمد از دنیای رو به رشد ارزهای دیجیتال است. این روش سرمایه گذاری علاوه بر نیاز به داشتن دانش در مورد نحوه ی سرمایه گذاری، مستلزم اجرای فعالیتهای عملیاتی برای ایجاد زیرساخت مناسب، راه اندازی و مراقبت از مزارع استخراج است.

هش بازار پیمانکار اجرای صنعت ماینینگ به نمایندگی از سرمایه گذارانی است که سرمایه ی خود را برای سرمایه گذاری در این صنعت به این استارت آپ می سپارند. همکاری سرمایه گذاران با این استارت آپ، موجب انتقال فعالیت های اجرایی از صفر تا صد به مجموعه هش بازار میگردد.

 

ریالی سرمایه گذاری کنید، اصل سرمایه  و سود خود را بیت کوینی دریافت کنید

 

سرمایه گذاری در این حوزه از نوع سرمایه گذاری با سود بالا و دارای ریسک می باشد. جذب سرمایه از سرمایه گذاران در قالب ارزهای رایج ریال یا دلار و بازگشت سرمایه به سرمایه گذاران در قالب ارز دیجیتال بیت کوین صورت می گیرد. بنابراین سرمایه گذار علاوه بر بهره مندی از سود ذاتی صنعت ماینینگ، میتواند چشم انداز کسب سود در نتیجه ی افزایش قیمت بیت کوین و تسعیر نرخ ارز را نیز در این نوع سرمایه گذاری داشته باشد.

سود سرمایه گذار :

سود صنعت ماینینگ

دریافت ماهانه درآمد ( امکان سرمایهگذاری در فضاهای دیگر یا سرمایهگذاری مجدد در ماینینگ)

رشد احتمالی قیمت بیتکوین

تسعیر نرخ ارز

120

ماینر در هر کانتینر

22680

اسیک در هر کانتینر

2400

تراهش در هر کانتینر

اقدامات اجرایی هش بازار:

مراحل فنی برای بهرهبرداری در این صنعت به ترتیب زیر است :

• یافتن مناسب ترین مکان برای احداث و یا گسترش مزارع استخراج (اماکن مورد نظر به نحوی انتخاب میگردند که در امن ترین حالت، کمترین فاصله ممکن با پایگاه های تامین انرژی الکتریکی را داشته باشند.)

• تامین دستگاههای ماینر از داخل و خارج کشور ( و یا اقدام برای تهیه ی بردهای الکترونیکی مخصوص برای راه اندازی مزارع با مقیاس بالا )

• تامین کانتینرهای مخصوص، جهت قرارگیری دستگاهها

• طراحی و تامین سیستم های امنیتی و خنک کننده کانتینرها

• چینش دستگاه ها، سیم کشی، طراحی و بهره برداری از تابلوهای الکتریکی

• انجام تنظیمات اولیه و راه اندازی دستگاه ها

 

پس از بهره برداری و راه اندازی مزارع لازم است تیم عملیاتی در بازه های زمانی مشخص اقدام به کنترل و رفع نواقص احتمالی نرم افزاری و سخت افزاری ایجاد شده در مزارع نمایند.

 

با ما در ارتباط باشید

در صورت وجود هرگونه پرسش و یا مشکل با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. کارشناسان پشتیبانی در تمامی روزهای هفته به صورت شبانه روز پاسخگوی شما خواهند بود.

شماره تماس : 12345678221

ایمیل : cooperation@hashbazaar.com

همکاران ما

هش بازار سرویس ارائه خدمات ماینینگ ابری ( ماینینگ از راه دور ) است که کاربران آن قادرند بدون درگیری با چالش هایی نظیر هزینه های فرآیند واردات تجهیزات، تاخیرهای زمانی دریافت تجهیزات، راه اندازی سختافزار، صدای سرسام آور ماینینگ، گرمای قابل توجه ایجاد شده در اطراف تجهیزات و همچنین کندی، خرابی یا از کار افتادن دستگاه های ماینینگ، در صنعت ماینینگ وارد شوند و شروع به ماین کردن نمایند.

231213213

cooperation@hashbazaar.com

تهران بلوار دانشجو

صنعت ماینینگ، از قرارداد تا درآمد